Schriever

Vragen? 050-3185090

-0.7°C Wind: O 6 Bft
 
 

U bevindt zich in: Home » Contact

Contact

Van maandag t/m vrijdag kunt u bij ons terecht voor productinformatie, technische documentatie, prijslijsten en alle overige vragen.

Verkoopteam Schriever

Telefoonnummer: 050 - 3185090
E-mail: verkoop@schriever.nl

 

Verkoopleider

Ard Wessels
+31 0()6 - 83 66 22 70
a.wessels@schriever.nl

Adviseurs voor de bouw

Paul Westerbeek Riemer Visser  
+31 (0)6 - 83 16 09 03 +31 (0)6 - 83 522 378  
p.westerbeek@schriever.nl r.visser@schriever.nl  

 

Adviseur voor de industrie

Henk Kuipers  
+31 (0)6 - 30 555 416  
h.kuipers@schriever.nl  

 

Schriever Color Service

050 - 7070700  
scs@schriever.nl  

 

Klantenservice en administratie

Klantenservice Administratie
Schriever BV Schriever BV
Diamantlaan 8 Postbus 2071
9743 BG  Groningen 7801 CB  Emmen
Tel. 050-3185090 Tel. 0591-390522
Fax 050-3123937 Fax 0591-390534
E-mail: info@schriever.nl E-mail: administratie@schriever.nl

 

Verkoop- en afhaalpunten

Friesland              
Groningen Drenthe
Sneek (verkooppunt) Groningen Hoendiep (verkooppunt) Meppel (verkooppunt)
Dokkum (afhaalpunt) Groningen Euvelgunne (afhaalpunt) Assen (afhaalpunt
Drachten (afhaalpunt) Delfzijl (afhaalpunt) Emmen (afhaalpunt)
Heerenveen (afhaalpunt Stadskanaal (afhaalpunt) Hoogeveen (afhaalpunt)
Leeuwarden (afhaalpunt) Winschoten (afhaalpunt) Overijssel
Leeuwarden-West (afhaalpunt)   Zwolle (afhaalpunt)
     
 

Volg ons op sociale media

Facebook-icoon-middelgroot.png Twitter-icoon-middelgroot.png
Linkedin-logo-middelgroot.png